lublin i okolice - informacje

Zamość Miasto Zamość zaprasza na 22. edycję Festiwalu quot Dwa Teatry 2023 quot

Czytaj cały artykuł ➤
W dniach 16 - 19 czerwca 2023 roku w zabytkowej przestrzeni zamojskiego zespołu staromiejskiego będą odbywały się projekcje spektakli telewizyjnych, słuchowiska radiowe, spotkania z twórcami, koncerty muzyczne i widowiska plenerowe. W programie nie zabraknie wspomnień o patronach tegorocznej edycji: Aleksandrze Fredro oraz Gustawie Holoubku.
Osią wydarzenia jest konkurs słuchowisk i spektakli telewizyjnych, które miały swoją premierę w roku poprzedzającym daną edycję, spośród których laureatów wyłoni jury. Poznamy ich podczas uroczystej gali, która odbędzie się w poniedziałek 19 czerwca w Zamojskim Domu Kultury.
Na wydarzenia zapraszamy do Sali Ślubów i sali Consulatus zamojskiego Ratusza, auli Państwowej Szkoły Muzycznej, Jazz Clubu Kosz, Synagogi, Biura Wystaw Artystycznych - Galerii Zamojskiej, Galerii Fotografii 'Ratusz' a także do Centrum Kultury Filmowej 'Stylowy'.
Transmisja ze wszystkich wydarzeń Festiwalu będzie dostępna na antenach Telewizji Polskiej i Polskiego Radia. Organizatorami wydarzenia są: Telewizja Polska S.A., Polskie Radio S.A. Współorganizatorem jest Miasto Zamość.
https://lubelak.eu/zobacz/b22204z0p0
🗞️ Zamość Miasto Zamość zaprasza na 22. edycję Festiwalu quot Dwa Teatry 2023 quot :
@lubelakEU: youtube/Hc25jB5-Kqc

Dodaj komentarz! Subskrybuj! Wspieraj LubelakEU
Nowsza Starsza

...


Regulaminy Bez hejtu i mowy nienawiści.
Popisz się z kulturą osobistą 🌹.